Haber

İzmit Yeşilova Mahallesi’ne Yeni Gençlik Merkezi Yapılıyor

İzmit Yeşilova Mahallesi’nde yeni gençlik merkezi yapılıyor. Tüm detayların düşünüldüğü merkez, gençlerin yeni gözde mekanları arasında yer alacak.

Yeşilova İlçesi’nde bulunan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Futbol Federasyonu’nun merhum başkanı Hasan Doğan’ın adını taşıyor. spor Tesisinin yanına yeni bir gençlik merkezi inşa ediyor. Yapı Denetim Müdürlüğü gruplarının planladığı Hasan Doğan Gençlik Merkezi’nin 1. kat inşaatı devam ediyor. İkinci katta tabliye kalıbı ve demir donatı montajı devam ediyor.

Gençlik merkezi tamamlandığında amatör spor kulüplerinin önemli bir eksikliği giderilmiş olacak. Binanın zemin katında idari ofis, 8 adet kulüp odası, 4 adet soyunma odası, duş, tuvalet, işçi odası, temizlik odası, ekipman odası ve soyunma odaları içerisinde çamaşır-kurutma odası bulunmaktadır. . Binanın birinci katında fitness salonu, soyunma odası, duş+tuvalet, cafe, PDR ofisi, çok amaçlı salon ve idari ofis bulunmaktadır. 2. katta 5 derslik, öğretmenler odası, mescit + abdest odası, atölye alanı, bilişim atölyesi, dinlenme ve oturma alanı ve ofis, çatı katında ise kütüphane, depo ve ofis bulunmaktadır. – KOCAELİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu