Haber

Ronaldo Al Nassr’dan ayrılıyor mu? Ronaldo Al Nassr’dan ayrılacak mı? Ronaldo hangi takıma gidiyor?

ronaldo Al Nasr Kimden ayrılıyor? sorusu futbolseverler tarafından araştırılıyor. Al Nassr ile yaptığı anlaşmayla futbol dünyasında büyük ses getiren Cristiano Ronaldo’nun takımından ayrılacağı tezinin ardından Ronaldo arama motorlarında Al Nassr’dan mı çıkıyor? Ronaldo Al Nassr’dan ayrılacak mı? Ronaldo hangi takıma gidiyor? sorular incelendi.

RONALDO AL NASSR’DAN MI GİDİYOR?

Al Nassr ile sezon başında anlaşma imzalayan Cristiano Ronaldo, Suudi Arabistan takımında 5 ay kaldıktan sonra ayrılma kararı aldı. Kulübün modern olmamasından ve altyapı yetersizliğinden muzdarip olan Portekizli yıldız, Avrupa’ya dönmek istiyor. Mundo Deportivo’da yer alan habere göre Cristiano Ronaldo, sene başında imza attığı Al Nassr’dan ayrılmak istiyor. Suudi Arabistan takımında geçirdiği 5 aylık dönemin sonunda kulübünün moderniteden çok uzak olduğundan şikayet eden Portekizli yıldız, yeniden Avrupa’ya dönmek istiyor.

2.5 yıllığına 500 milyon euroluk sözleşme imzalayan Cristiano Ronaldo, sözleşmesini haksız yere feshederse Al Nassr’a tazminat ödemek zorunda kalacak. Cristiano Ronaldo bu sezon Al Nassr formasıyla 17 maça çıktı. Portekizli yıldız bu müsabakalarda takımına 13 gol 2 asistlik katkı sağladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu