Yaşam

Dhafer Youssef, “Streets Of Minares” albümüyle 21 Kasım’da Zorlu PSM’de!

Geleneksel Tunus ezgilerini caz ve elektronik müzik gibi farklı türlerle buluşturarak kendine has bir müzik tarzı yaratan, “Abu Nawas Rhapsody” ve “Birds Requiem” gibi albümleriyle kariyeri boyunca pek çok ödül kazanan Dhafer Youssef yeni albümü “Sounds of Mirrors”. Güçlü PSM, dünya turnesi kapsamında 21 Kasım Salı günü Turkcell Sahnesi’ne geliyor.

  Dhafer Youssef müzik enstrümanları ile etkileyici performansı, sıra dışı vokali ve son albümü “Streets of Minares” ile dinleyicileri etkilemeye her geçen gün dinleyici kitlesini genişletmeye devam ediyor. Eşsiz müzik dünyası ve unutulmaz sahne performansıyla Dhafer Youssef, 21 Kasım Salı akşamı Violent PSM’de!

1999 yılında ilk albümü “Malak”ı çıkardıktan sonra geleneksel müziği caz ve elektronik müzikle dünya müzik sahnesinde buluşturarak kendine özgü bir müzik tarzı yarattı. Sanatçı, daha sonra çıkardığı “Electric Sufi” albümüyle müzikal formunu daha da netleştirdi. “Saturn Returns”, “Abu Nawas Rhapsody” ve “Birds Requiem” gibi albümleriyle kariyeri boyunca pek çok ödül kazanan Dhafer Youssef, 21 Kasım Salı günü saat 21:00’de Strong PSM Turkcell’de unutulmaz bir konser verecek. Yeni albümü Minareler Sokağı’nın bir parçası olarak sahneye çıktı. Konser vermek için İstanbul’da hayranlarıyla buluşuyor.

 

Kapı Açma:20.00

Dhafer Youssef “Minareli Sokaklar”:21.00

Dhafer Youssef “Minare Sokakları” Etkinliğin biletleri passo.com.tr’de.

 

Bilet fiyatları:

1. Kategori: ₺660,00

2. Kategori: ₺550,00

3. Kategori: ₺495,00

4. Kategori: ₺440,00

5. Kategori: ₺385,00

6. Kategori: ₺275,00

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

elbistanajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu